top of page
AG.jpg

Kalemimiz

Motivasyon,

Hayallerimiz Gerçek Oluyor.
Hakkımızda

Guru Yaratıcılık

Hayat; hayalle, destekle ve motivasyonla daha güçlüdür. Sen ise; sevgiyle, inanmayla ve gerçekle başarılısındır. Hayalini gerçekle, motivasyonunu sevgiyle, desteğini inanmayla birleştir. Hayallerini hep göz önünde tut. Tut ki hayallerin her gün aklında ve kalbinde kalsın. Tut ki hayallerin gerçeğe daha da yaklaşsın. İşte! biz de senin hayaline dokunup seni harekete geçirmek için kâğıdına, kalemine, motivasyon köşene ve kalbine kadar geldik. Hadi durma! Bu hayal senin.

Atölye Tarihleri

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

18 Ocak 2020

Yazma, yaratma ve keşfetme üzerine samimi aynı zamanda ilham verici bir yaratıcı yazarlık atölyesi. Sizin de kaleminiz motivasyonunuz; hayalleriniz gerçek olsun.

Atölye Yeri: Gökyüzü Sanatsal İyilik Vakfı

25 Ocak 2020

Size; karakterler yaratacak, hayal dünyanızı zorlayacak, kelimelerin içinde kaybolacak bir dünyanın kapısını açıyoruz.

Atölye Yeri: Bestekar Sanat Merkezi

2 Şubat 2020

Hangi yol bizi biz yapar? Hangi yol bizim bakış açımızı değiştirir? Ya da hangi yol içimizde var olan ama susturulmuş çocuğu açığa çıkarır? Olayların etrafında gezmek yerine çözümüyle ilgileneceğimiz bir yol olsa kendimizde nasıl değişim yaratırdık hiç düşündünüz mü?

Atölye Yeri: Deppo29

Yazma Üzerine

Yazma Üzerine

Yazmanın Avantajları

Güçlü ve zayıf yönlerini iyi tanırsın. Güçlüleri çoğaltıp zayıfları güçlendirirsin. Hedeflerinin farkına varırsın hayat yolunu daha düzgün çizersin. Kurduğun dünyada bambaşka hayatlara ortak olursun. Hayatın ritmini yakalarsın. Sınırlamalara odaklanmak yerine elde etmek istediklerine odaklanırsın.

Yazar Dili Nasıl Kullanmalı?

Gösterişten uzak ama insan belleğini ve duygularını harekete geçirecek bir dil kullanmalıdır yazar.

İletişim

Bizimle iletişime geçin

Ankara
guruyaraticilik@gmail.com

  • Instagram - Black Circle

Success! Message received.

bottom of page